Salı, Şubat 24, 2009

yeni hayatYeni bir hayata başladım:) Artık evdeyim ve günü yaşama şeklim değişiyor. İstediklerimi yapmak için zamanım var artık. Yaşasıın:)


Bugün uzun zamandır özendiğim, istediğim şeyi yaptım. Pazardan çeşit çeşit otlar aldım, onları sevdim, okşadım, yıkadım, oynadım, haşladım, limonladım, yağladım, alladım, pulladım soframın baş köşesine koydum. Yiyeceği beş duyu ile tadabilmeyi bedeni olduğu kadar ruhu da beslemeyi öğrettiği için bana, Tijen'e teşekkür ederek.
Yapmayı planladıklarım arasında bunlar var; beden ve ruhumu beslemek, resim yapmak, yazmak, arkadaşlarımla daha çok vakit geçirmek, bir kedi sahibi olmak, çokça kitap okumak, yürüyüşler yapmak, şarkı söylemek, sevdiğim bloglarda görüp de deneyemediğim binbir şeyle uğraşmak, yetmedi bir de burada yayınlamak:)


Bir de söylemiş miydim gökkuşağını gördüğü mü? Yağmur ve güneşin bana hediyesidir bu. Sevincimden şarkı söyleyip dans ettim. Ama önce Mırmır'a tut onu bir yere kaçmasın dedim ben makineyi almaya gidiyorum. Sıkı sıkı tuttu ben gelene kadar:)

Hergün yeni bir şeyler oluyor.

*
not: Turp otları Foçafoça sitesinden. Gökkuşağı Kedila'ya ait.

9 yorum:

umursamaz dedi ki...

harikasın:)
cok sevındım gonlunden gcenlerı yaptıgına.. keske benımde bır kedım olsa...

Adsız dedi ki...

Hayatın her yeni dönemi yeni farkındalıklar, yeni mutluluklar getiriyor aslında; biz o anda bunu pek anlamasak da...

balaca dedi ki...

xexe :)
yazınızı görüp,güneş doğdu oda`ma sanki :) her şey istediğiniz gibi gitsin her zaman inşAllah :) sevgi ve saygılar :)

guguk kuşu dedi ki...

Evrenin sana verdiği hediyeyi bizlerle paylaşman ne güzel, daha çok yazacağına çok sevindim. Seni daha az özleyeceğiz artık.

Basak dedi ki...

Yeni yaşamın hayırlı olsun Kedila, çok güzel bir şeydir kendine ait bir mekanın, tamamen kendine ait bir hayatının olması. İnsanı tahminin ötesinde geliştirir, dönüştür, kendi olma fırsatını sunar...

Adsız dedi ki...

Kararından sonra mutlu olduğunu görmek beni de çok mutlu etti.Umarım bu özgür günleri özlediğin ve keyif aldığın herşeyi yaparak geçirirsin.Sevgiler...

Oya Kayacan dedi ki...

Otlarla oynaşmak ve bir kedi sahibi olmayı aklına koymak haaaaa? Beni can evimden vurdun.

Aydan Atlayan Kedi dedi ki...

İnsanlardan mutluluk dolu kelimeler okumak ne güzel. Hep mutlu ol Sevgili Kedila...

Ece dedi ki...

Uzun zamandır böyle cıvıl cıvıl yazmıyordu klavyen.
Ben de çok mutlu oldum.
Plânlarını eksiksiz yerine getirmen dileğiyle,
Çok,pek çok sevgiler..